REFCO.IR
ورود به سایت REFCO


پژو از بند جنرال موتورز آزاد شد!‏
ضرورت تعامل صنعت نفت با مراکز تحقيقاتي و دانش بنيان براي ارتقا در بازارهاي بين المللي
برنامه دولت براي تامين مسکن اقشار کم درآمد
نمایشگاه بین المللی رنگ،رزین و جشنواره سلامت پوست گشایش یافت
کیفیت بسته بندی علت رشد36 درصدی صادرات محصولات کشاورزی مازندران
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتروتجارت الکترونیکی (الکامپ) گشایش یافت
توليد بيش از50 ميليون تن سيمان در 8 ماه گذشته
يک بام و دو هواي پژو در ايران
ارزش معاملات فرابورس بيش از 1481 ميليارد ريال
وزارت بهداشت هشدار داد: داروهای بی نام و نشان مصرف نکنید


اخبار صنعت بازاریابی

صنعت تبليغات تسليم امرارمعاش شده است

در سال هاي اخير به دليل ركود اقتصادي كه وجود داشت بازار تبليغات نيز به يك سري فعاليت هايي نه از سر رقابت يك بازار پر رونق بلكه در حد ضرورت و آن هم براي يك سري كالاها و خدمات محدود شده بود و كارها طبق استانداردهاي دنيا نبوده و از كيفيت تازه و خلاقانه اي برخوردار نيست.
ارزشمندترین برندهای تکنولوژی جهان

موسسه اینتربرند ارزشمندترین برندهای تکنولوژی جهان معرفی کرد . در حالی که تنها یک روز از اولین سالگرد درگذشت استیو جابز نابغه محبوب دنیای تکنولوژی و مدیرعامل بزرگترین شرکت این حوزه می‌گذرد، شرکتی که او سال‌ها پیش همراه با استیو ووزنیاک تاسیس کرده بود همچنان عنوان ارزشمندترین شرکت تکنولوژی جهان را برای خودش حفظ کرده است.
كاهش 50 درصدي مبادلات ايران و عراق در سال 2011

گروه بازرگاني- اگر چه مديران تجاري كشور طي سال‌هاي گذشته مدام بر تقويت مناسبات اقتصادي با عراق و جايگزيني آن با امارات‌متحده عربي تاكيد مي‌كردند، اما اظهارات اخير یک مقام رسمی وزارت بازرگانی عراق حاكي از آن است كه حجم مبادلات بازرگانی ایران و عراق در سال 2011 با حدود 50 درصد کاهش نسبت به سال 2010 به ۴ میلیارد دلار رسیده است.
اكسپوى ۲۰۱۵ ميلان فرصتى براى گسترش مبادلات تجارى با اروپا

كسپوى ۲۰۱۵ ميلان فرصتى مغتنم براى معرفى ظرفيت هاى ايران در زمينه كشاورزى و گسترش مبادلات تجارى و فرهنگى با اروپاست.
شرکت ايراني - عراقي برای میادین مشترک

در شرایطی که ایران و عراق 12 حوزه مشترک نفت و گاز دارند، مدیرعامل نفت مناطق مرکزی از تشکیل یک شرکت ایرانی- عراقی برای توسعه میادین مشترک دو کشور خبر می دهد.
بازاریابی 50 میلیارد دلاری برای 65 طرح پتروشیمی

در حالی ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی از 51 میلیون تن كنوني قرار است به دو برابر طی یک برنامه پنج ساله افزایش یابد که مدیران فعال در این حوزه بر افزایش حضور سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی تاکید می‌کنند.
مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای آغاز می شود

رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان گفت: صدور مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای طی 2 الی 3 هفته آینده آغاز می شود. حسن رادمرد که در جمع روسای ادارات اصناف مراکز استان های کشور سخن می گفت، در ادامه به اصلاحیه قانون نظام صنفی کشور اشاره کرد و یادآور شد: اصلاحیه قانون نظام صنفی هم اکنون در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.
گازرسانی به واحدهای صنعتی سرعت می‌گیرد

شرکت‌های گاز منطقه ای در استان‌ها عملیات گازرسانی به واحدهای صنعتی را با سرعت انجام می‌دهند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، «علی‌اکبر محرابیان»، افزود: «تا قبل از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها حدود 15 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی فاقد گاز بودند که با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و صدور مجوزهای لازم عملیات گازرسانی به این واحدها با سرعت انجام می‌شود.»
آرشيو اخبار صنعت بازاریابیHome | Contact Us | About Us
© 2010 REFCO.IR .All Rights Reserved